wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

 

D R E A M     H O U S E    ANNA OLEKSIAK

www.brzegnieruchomosci.pl

BIURO NIERUCHOMOŚCI TEL. 692 237 567

anna.oleksiak@brzegnieruchomosci.pl

I N V E S T - B R O K E R  HENRYK OLEKSIAK

BIURO UBEZPIECZENIOWO-KREDYTOWE

henryk.oleksiak@invest-broker.pl

tel. 692 845 569

UL. DĘBOWA 4 A vis a vis kościoła

49-318 SKARBIMIERZ OSIEDLE

BIURO JEST CZYNNE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17, PRZY CZYM PRAKTYKOWANE JEST WCZEŚNIEJSZE USTALANIE TERMINU SPOTKANIA, SZCZEGÓLNIE POZA GODZINAMI PRACY

 

O firmie
A | A | A

 

 "życie ludzkie toczy się wokół nieruchomości, rodzimy się w nieruchomości - całe życie spędzamy w nieruchomości i na koniec w dniu śmierci również trafiamy do nieruchomości.”

Witamy Państwa,

Zapraszam do skorzystania z profesjonalnych usług doradztwa w zakresie sprzedaży, zakupu, wynajmu, najmu nieruchomości - mieszkania, domy, działki, lokale, hale, obiekty. Oferty publikowane są na firmowej stronie www.brzegnieruchomosci.pl  a następnie eksponowane na wielu portalach internetowych. Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami posiadam obowiązkowe ubezpieczenia w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami obejmujące terytorium RP - polisa nr: 1016043145 PZU

Wraz z mężem prowadzimy biznes rodzinny zapewniając usługi o charakterze kompleksowym - zapraszamy również do skorzystania z bezpłatnych usług INVEST-BROKER www.invest-broker.pl Zaciągając tak poważne zobowiązanie jak kredyt hipoteczny na wiele lat warto by doradzał nam ktoś sprawdzony, kto ma odpowiednie doświadczenie, wykształcenie i jest skuteczny. Oszczędność czasu - korzystając z rekomendowanego doradcy kredytowego nie musimy odwiedzać kilkudziesięciu banków, aby wybrać obiektywnie najkorzystniejszą ofertę kredytową. Najlepsze rozwiązanie - najniższa rata kredytu nie zawsze oznacza najkorzystniejsze warunki - dlatego też rekomendowany przez nas doradca przedstawia całkowity koszt kredytu, łącznie z ukrytymi opłatami. Szybsza finalizacja transakcji i większa wygoda - finansując zakup nieruchomości we współpracy z rekomendowanym przez nas doradcą mamy lepszy przepływ informacji i dokumentów, co znacznie przyspiesza całą procedurę kredytową. Oferujemy dostęp do szerokiego pakietu ubezpieczeń w tym nieruchomości o charakterze direct, które wyróżniają się najniższymi cenami w Polsce.

Gwarantuję zachowanie obiektywizmu i bezstronności na rzecz dwóch stron umowy. Moim celem jest zadowolenie klienta, któremu zapewniam pomoc i doradztwo na każdym etapie. Prezentuję sprawdzone oferty, ponieważ bezpieczeństwo transakcji jest dla mnie najważniejsze. Nasza współpraca kończy się w momencie sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego nieruchomości i przekazania kluczy nowym właścicielom.

Za dokonanie czynności  pobierana jest jednorazowa prowizja, ale dopiero podczas finalizacji transakcji u notariusza. Jest ona ustalana uczciwie i indywidualnie w trakcie negocjacji. Przyjmuję zasadę, iż im wyższa cena sprzedaży, tym niższe wynagrodzenie dla pośrednika. Kupujący/najmujący nie płaci prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający/wynajmujący (właściciel). W przypadku zawarcia umowy przedwstępnej nie ma żadnych częściowych opłat prowizyjnych, np. podczas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku kredytowego.

Rejestrowane dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług. Wszystkie szczegóły dot. ofert zestawiono na podstawie wypowiedzi lub dokumentacji przedstawionej przez właściciel. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność. Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.

CO OFERUJĘ SPRZEDAJĄCEMU: OGLĘDZINY NIERUCHOMOŚCI I USTALENIE CENY SPRZEDAŻY; SPORZĄDZENIE DOKUMENTACJI FOTOGRAFICZNEJ ORAZ OPISU NIERUCHOMOŚCI ZGODNIE Z KARTĄ NIERUCHOMOŚCI USTALONĄ Z KLIENTEM; PODPISANIE UMOWY POŚREDNICTWA W SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI ORAZ POMOC W SKOMPLETOWANIU DOKUMENTÓW; PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI NA FIRMOWEJ STRONIE I PORTALACH INTERNETOWYCH ORAZ ZAINTERESOWANYM ZAKUPEM NIERUCHOMOŚCI; POMOC W PROWADZENIU NEGOCJACJI CENOWYCH I USTALENIU INNYCH WARUNKÓW TRANSAKCJI; PODPISANIE UMOWY PRZEDWSTĘPNEJ SPRZEDAŻY ORAZ PODPISANIE NOTARIALNEJ UMOWY KOŃCOWEJ SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI;

CO OFERUJĘ KUPUJĄCEMU: SPOTKANIE W CELU USTALENIA POTRZEB I OCZEKIWAŃ KLIENTA; POSZUKIWANIE OFERT ZGODNYCH Z PREFERENCJAMI KLIENTA; PREZENTACJA WYBRANYCH PRZEZ KLIENTA NIERUCHOMOŚCI; SPRAWDZENIE STANU PRAWNEGO WYBRANEJ PRZEZ KLIENTA NIERUCHOMOŚCI ORAZ POMOC W NEGOCJACJACH CENOWYCH; PODPISANIE UMOWY PRZEDWSTĘPNEJ ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI; PODPISANIE NOTARIALNEJ UMOWY PRZENOSZĄCEJ WŁASNOŚĆ NIERUCHOMOŚCI I PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI ORAZ PRZEKAZANIE PROTOKOŁEM KLUCZY, LICZNIKÓW, WYPOSAŻENIA ITP.

Właścicielom nieruchomości oferuję współpracę w oparciu o umowę bez klauzuli wyłączności (otwartą) – właściciel może równolegle korzystać z usług innych pośredników bądź bezpośrednio wykonywać te czynności. W sytuacji, gdy umowa będzie zrealizowana poza Pośrednikiem, Zamawiający nie ponosi żadnych kosztów, a oferta zostaje zarchiwizowana. Umowa zostaje zawarta na czas nieoznaczony i można ją rozwiązać na piśmie za jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia, przy czym przez pierwsze 14 dni

obowiązywania umowy można zrezygnować ze współpracy bez okresu wypowiedzenia.

Oferuję również przeprowadzenie bezpiecznego najmu okazjonalnego lokalów i mieszkań. Jeśli najemca jest uczciwy, nie będzie miał z tym problemu. Jeśli ma złe intencje – zrezygnuje z wynajmu, a my unikniemy problematycznej sytuacji. To jedyna możliwość zabezpieczenia interesu właściciela, ponieważ prawo polskie faworyzuje najemcę.

Świadcząc usługę konsekwentnie przestrzegamy zasad prawnych, standardów i etyki. Korzystając z naszych usług możecie zaoszczędzić czas i zapewnić sobie bezpieczeństwo majątkowe. Z satysfakcją odnotowujemy wraz z naszymi klientami pozytywne zakończenie wielu spraw. Nie jesteśmy korporacją, która bazuje na masowym kliencie i nakierowana jest na jak największe zyski... Bazujemy na marketingu szeptanym, który gwarantuje Państwu indywidualne podejście do klienta i obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

                                                           

 

                                                       


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony